בדים לסוכה ופריטים חשובים נוספים

הסוכות שחברתנו מייצרת ומשווקת מוצעות לקהל הישראלי במחירים הזולים ביותר בשוק, ומאידך נחשבות לאיכותיות ביותר ועומדות בכל דרישות הכשרות עם אישורים מגופים בולטים וידועים. בד המצנח שמשמש כדפנות הסוכה הינו חזק מאוד, אוורירי וניתן לכיבוס, כאשר קיימים בו שלושה או ארבעה חלונות, דלת אחת או שתיים, ואת הדלת גם ניתן גם להסיר בעת הצורך.

דפנות, מסגרת ולבוד

בנוסף לקבלת בדים לסוכה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, רוכשי סוכה מחוזקת נהנים מתוספת של מסגרת באמצע הדפנות אשר משמשת לחיזוק. יחד עם זאת, גם סוכה ללא מסגרת נוספת הינה עמידה, חזקה ויציבה, ולמעשה כאשר קונים אותה היא מגיעה כבר עם הכנה עבור המסגרת האמצעית. מעבר לכך, כל אחת מהסוכות מגיעה עם ערכה של ארבע רצועות לבוד ללא עלות נוספת, והן שיוצרות את הדפנות בהתאם להלכה. מדובר בלבוד שעשוי מרצועות חזקות שאותן ניתן להרכיב באופן אסטטי ונוח, והן מחזקות את המסגרת ותורמות ליציבותה. בנוסף, כדי שהסוכה אכן תהיה כשרה צריך להשחיל את ארבעת הרצועות אל ארבעת הריתוכים שבעמודי הגובה, וחשוב לציין כי ההפרשים שבין הריתוכים הינם מיוחדים ומדויקים על פי דרישות הכשרות החמורות ביותר. ובאשר לסוכה המחוזקת, כפי שאמרנו אין הכרח לרכשה כבר בקנייה הראשונה, אך היא בהחלט מומלצת אם אתם מקימים את הסוכה במקום שיש בו רוח חזקה, ומעבר לכך קיים הידור מצווה במסגרות מחוזקות.

שני סוגים של סכך לסוכה

אנו מציעים שני סוגים עיקריים של סכך לסוכה. הראשון הוא סכך כשר ואיכותי העשוי מקני סוף שלמים ומלאים השורים בחוט 100% טבעי המופק מצמח יוטה. מדובר בסכך עמיד לאורך שנים המוצע על ידינו במחיר נוח לכל כיס ומגיע עם תיק נשיאה לאחסון ושמירה. כמו כן, הסכך עבר חיטוי ואידוי כפול נגד מזיקים וחרקים, קיבל את אישורו של משרד החקלאות, והינו כשר מלכתחילה. לבסוף, הוא מצטיין גם בצפיפות גבוהה המקנה הצללה נאותה ליושבי הסוכה. סוג הסכך השני שאנו משווקים הינו סכך מהדרין סוכות העשוי גם הוא מקני סוף וקשור בעבודת יד עם צמח ההרפייה. בדומה לסוג הראשון גם הוא עמיד מאוד, מגיע עם תיק נשיאה, עבר טיפולים קפדניים נגד מזיקים, אינו עלול לקבל עובש או להתליע, מספק הצללה מצוינת, וכשר למהדרין בהשגחה של בד”צ אגודת ישראל.

למידע נוסף על בד לסוכה, סככים, קישוטים ומסגרות, פנו אל סוכות הדר בטלפון 072-2133333. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהזמנת סוכה המתאימה לצרכיכם ודרישותיכם.

מוצרים קשורים