סכך לסוכה

חג הסוכות הינו חג בעל סממנים דתיים אבל יש חילוניים רבים שחוגגים אותו על פי דרכם. הם אוהבים במיוחד לבנות סוכה ולשבת בה בפרקים שונים שלו. בניית סוכה נחשבת למנהג מרענן ורבים מקשטים אותה בצורה מקורית ומעמידים אותה לתחרות הסוכה היפה. ניתן לרכוש סוכה לנצח ולבנות אותה בקלות על פי הוראות הרכבה מפורטות נלוות. ניתן למצוא סוכה במבצע לאורך כל השנה במועדים עליהם מחליט הספק על פי שיקוליו.

סכך כשר

כל סוכה אמורה להיות מכוסה בסכך והשגתו כרוכה, לעיתים, במאמץ רב ומחייבת רכב הובלה. ניתן לרכוש סכך לסוכה כשר שמיועד לטווח ארוך אצל ספק הסוכות ויחד עימו גם קישוטים לסוכה מסוגים שונים. סכך לסוכות כמו גם הסוכות עצמן על חלקיהן ניתנים לאחסון במחסן הבית עד לשנה הבאה, כך, שאין צורך להשקיע כסף כל שנה מחדש. הסוכות עשויות ממוטות חזקים, מבד מצנח ומרצועות לבוד. כל החומרים איכותיים ומחזיקים מעמד בפגעי מזג האוויר כולל גשם ורוח.

קצב מכירות גבוה

מכירת סוכות, סכך לסוכה, ויתר החלקים נערכים לאורך כל השנה אבל תופסים תאוצה לקראת החג. דתיים שומרי מצוות מסיימים את הרכישה לפני יום הכיפורים מאחר ובמוצאי החג תוקעים את היתד הראשונה. לאור כל זאת, משווקי סוכות מתגברים מאוד בחודש תשרי את צוותי המוכרים והיועצים אשר בסניפים השונים של החברה. סוכות לנצח מגיעות במבחר גדלים, סוכות 2X2, 3X2, 3X3, וכן סוכות גדולות כמו 5X3, 7X3 וכיו”ב. כל לקוח ירכוש את הגודל המתאים לו ולצרכיו. הגודל נקבע לרוב על פי המקום בחצר או על המרפסת ועל פי גודל המשפחה. בהתאם לגודל הסוכה הרוכש יבחר את מידות הסכך המתאימות.

רכישות נוספות  

כל סוכה מכילה דלת שניתן להוריד אותה וחלונות שניתן לקפל לצורך אוורור וחדירת אוויר. ניתן לרכוש לטות עליהן מניחים סכך. ועוד. רבים מהאנשים הדתיים נוהגים לאכול בסוכה, לומר בה דברי תורה, ואף לישון בה. ניתן לרכוש מיטה מתקפלת במידות מתאימות לצורך השינה. מומלץ לרכוש את הסוכה ואביזריה אצל משווק בעל מוניטין רב.

אנא צרו קשר עימנו באמצעות האתר או באמצעות מוקד המכירות הארצי 072-2133333.

מוצרים קשורים