אודות סוכות הדר

חברת ‘סוכות הדר’ הוקמה בשנת 2010 על ידי מספר יזמים בעלי ניסיון רב בענף הסוכות. במהלך השנים החברה הרחיבה את פעילותה, וכיום אנחנו גאים להציע לכם מגוון מוצרים מדהימים לכבוד החג המיוחד הזה.

המגוון שלנו עשוי להפתיע אתכם – סוכות לנצח, סוכות טלסקופיות, סכך כשר, סכך מהדרין, בדים לסוכה ואביזרים נוספים לחג הסוכות. אצלנו תמצאו בדי תמונה מצוירים לסוכה, בדים לסוכה ולפרגולה, ערכת גג לסוכה, תיק לאחסון ברזלי הסוכה ומוטות במבוק להנחת הסכך על הסוכה ועוד.

כמו כן, אנחנו מייצרים ומשווקים סוכות ילדים, כדי לוודא שכל המשפחה תתחבר לחג הסוכות באופן מיוחד. סוכות ילדים, סוכות קטנטנים, סוכה מקרטון לצביעה, סוכה מלגו ופאזל סוכה – כל מה שצריך כדי לחגוג את סוכות בשלמות.

אנחנו מתמחים בסוכות באיכות גבוהה, חזקות במיוחד ומודולאריות. תוכלו להרכיב את הסוכה בקלות וליהנות ממנה במהירות ובנוחות. והמחירים שלנו? הם האטרקטיביים והזולים ביותר בשוק!

כדי להעמיק את ההיכרות עם המוצרים שלנו, תוכלו להיכנס לעמוד סוכות מחירון ולראות את המחירון המלא של הסוכות. אנחנו רואים בכל לקוח חבר ולכן אנחנו מספקים שירותי משלוחים לסוכות לכל הארץ – מקרית שמונה וקריות בצפון ועד דימונה בדרום. ניתן גם לשכור סוכה לחג, לשבת חתן, ברית או לכל שמחה אחרת, וליהנות משירותי הרכבה ופירוק של הסוכה.

כמו כן ‘סוכות הדר’ מספקת שירותי משלוחים לסוכות לכל הארץ מקרית שמונה וקריות בצפון ועד דימונה בדרום. בנוסף ניתן לשכור סוכה לחג לשבת חתן, ברית, או לכל שמחה ואף להזמין שירותי הרכבה ופירוק של הסוכה.

 

ניתן להיכנס לעמוד סוכות מחירון ולראות את המחירון המלא של הסוכות. מחירי הסוכות של סוכות הדר הם האטרקטיביים והזולים ביותר בענף הסוכות. הסוכות חזקות במיוחד, מודולאריות וקלות להרכבה. ‘סוכות הדר’ היא חברה צעירה ודינמית המספקת סוכות באיכות גבוהה ביותר.

חמש סיבות להזמנת סוכות הדר:

  • שירות מקצועי
  • ערכות מודולריות קלות להרכבה
  • מוצרים באיכות גבוהה
  • אישורי כשרות מגופי כשרות ידועים ובולטים
  • המחירים הזולים ביותר בישראל

הצוות שלנו

סוכות הדר מעסיקה צוות מיומן ומסור של עובדים – נהגים, עובדי מחסן, מפיצים, מוכרנים, אנשי שירות לקוחות וצוותי שיווק וניהול – אשר עובדים סביב השעון כדי להבטיח את המוצרים הטובים ביותר ואת השירות המושלם עבור הלקוחות שלנו. אנחנו שמים דגש רב על איכות המוצרים, זמני האספקה ומתן אפשרות להרכבה, על מנת להתאים ולהיענות לכל צרכי הלקוחות שלנו.

חברת ‘סוכות הדר’ הציבה לעצמה מספר מטרות:

  1. הוזלה משמעותית של מחירי הסוכות לצרכן.
  2. רמת איכות וגימור טובה ללא פשרות.
  3. שירות אמין ואדיב לאורך כל השנה. בנוסף למאמצנו להציע את המוצרים הטוב ביותר בשוק, כמדי שנה אנו מציעים את “סכך הדר” – הסכך האיכותי, החזק והמהודר ביותר בישראל.