אודות סוכות הדר הלכות סוכה כשרה שאלות נפוצות לסוכות לנצח אחריות לסוכה המלצות לרכישת סוכות הדר מאמרים על קניית סוכה וסכך לנצח סוכות לעסקים משלוחים לסוכות לנצח ולסכך לסוכה הגדלת סוכה לנצח קטלוג סוכות הדר עמוד מחירון סוכות המלא
סוכה טלסקופית – מדוע משתלם לקנות סוכה כזו לחג

סוכה טלסקופית - מדוע משתלם לקנות סוכה כזו לחג

מאת: אתר סוכות הדר קטגוריה: מסגרת סוכה מברזל 18.09.2020

סוכה טלסקופית – מדוע משתלם לקנות סוכה כזו לחג

אוטוטו חגי תשרי מגיעים, וזה סימן שאחרי יום כיפור נצטרך לבנות סוכה בחצר של הבית, בה נוכל לשבת במשך ימי החג, לארח בני משפחה, חברים, שכנים וכל מי שירצה להגיע אלינו לשבת בסוכה.

יש לנו אפשרות לבנות סוכה רגילה, כמו שאנחנו רגילים לעשות מדי שנה כמעט עם כל מה שכרוך בהרכבתה ופירוקה. אך יש לנו גם אפשרות לעשות לעצמנו חיים קלים ולקנות סוכה שאפשר לבנות בקלות רבה, ובסוף החג נוכל גם לפרק אותה בקלות ולהחזיר אותה למחסן או למקום בו אנחנו מתכוונים לשמור אותה, עד לשנה הבאה.

מבין מגוון הסוכות למכירה של סוכות הדר, ישנה סוכה מיוחדת אותה אנו ממליצים עבור אלו המחפשים נוחות וחיים קלים, סוכה טלסקופית. זוהי סוכה שמורכבת מארבע מוטות גובה פינה, גובה הארכה, ואורך על פי הצורך. ניתן לחבר אותה בצורה פשוטה ונוחה, מבלי לעבוד קשה מדי וללא צורך בכלי עבודה משמעותיים, וכן ניתן להשתמש בה בכל מקום שרוצים על פי הצורך.

לפני שנתייחס ללמה לזה משתלם ומה היתרונות של סוכה טלסקופית, חשוב להדגיש, זו סוכה יכולה להתאים לכל אחד מפני שגודלה יכול להשתנות לפי הצורך המדוייק שלכם. לא משנה אם רוצים להקים אותה בבית פרטי, בית משותף או אפילו במרחב פתוח לכלל הציבור.

מה היתרונות של סוכה טלסקופית

כשבעת המינים של סוכות, אנו הולכים לציין בפניכם שבעה יתרונות שהולכים לשנות את מה שחשבתם על סוכה והולכים לעשות את רעיון קניית סוכה טלסקופית לדבר המובן מאליו. ראו הוזהרתם.

יתרון ראשון, כאמור היא מאוד קלה ופשוטה להרכבה. כל מה שצריך זה להניח את המוטות השונים, על פי התפקיד שלהם, אחד ליד השני, ואז פשוט להתחיל לעבוד, תחילה על בסיס, אחר כך על המוטות העומדים ולבסוף על אלה שאמורים להחזיק את הסכך. המוטות מתחברים בעזרת חיבורים ידניים חזקים, המונעים מהמוטות ליפול ומאפשרים לסוכה לעמוד בצורה יציבה ובטיחותית. מה שמוביל אותנו היישר אל היתרון הבא!

יתרון שני, מדובר בסוכה מאוד חזקה ויציבה. על אף שאת אורכה ורוחבה ניתן לשנות יש לציין כי המוטות הינם מוטות ברזל חזקים המסוגלים להחזיק משקל רב ללא מאמץ!

יתרון שלישי, זו סוכה מודולארית. להבדיל מסוכה רגילה שהטווח שלה נקבע על פי מה שאנחנו בונים מלכתחילה, הרי שכאן אם נצטרך, תמיד נוכל לפתוח את החיבור ולהאריך את המוטות ובכך להגדיל אותה. חשוב להדגיש, ישנן סוכות טלסקופיות במידות שונות, אשר יכולות להתאים לכל מקום, על פי גודל השטח או האורחים המוזמנים. מעבר לכך, אפשר גם להגדיל ולקצר כל מוט בפני עצמו, על פי המידות שלו, לגובה לאורך או לרוחב. השליטה היא מלאה והיא בידכם.

יתרון רביעי, אנחנו יכולים לקבוע בעצמנו איך לעצב את הסוכה. בין אם זה באמצעות בד לבן או בדים אחרים. אנחנו יכולים להחליט האם לעצב אותה בצורה מסורתית, או בצורות ייחודיות לטעמנו. חשוב להדגיש, קל מאוד להרכיב את הבד שנבחר על הסוכה, אפילו ללא צורך להשתמש בסולם. חיים קלים.

יתרון חמישי, מדובר בסוכה שניתן לקפל בקלות ולאחסן אותה בכל מקום. מעבר לאחסון, הסוכה מתקפלת לכזה גודל נוח שתוכלו לקחת אותה לכל מקום ללא צורך ברכב עם תא מטען גדול במיוחד כמו שהייתם עושים במידה והיתה לכם כל סוכה אחרת.

יתרון שישי, בזכות העובדה שאנחנו יכולים להחליט מה יהיה אורך כל מוט, הרי שיש לנו אפשרות לתכנן טוב יותר את תהליך הבנייה שלה, ואיך היא תיראה בשטח. אם השטח גדול וריק הכל בסדר, אך רק עם סוכה טלסקופית תוכלו לצאת לשטח ולדעת בוודאות שלא משנה היכן תנחתו - הסוכה תעמוד בתנאי שטח.

יתרון שביעי, בגלל גודלה המשתנה, אין אפילו צורך בסולם כדי לתלות את הקישוטים לסוכה אותם אנחנו מוסיפים לעסקה בחינם בקניית סוכה. ואם כבר בקישוטים עסקינן, תוכלו אפילו להתאים סוכה לילדים! סוכת פעוטות קטנה וחמודה שתוכל לשנות את גודלה בכל עת וצורך.

מדוע משתלם להשתמש בסוכה טלסקופית

כשמסתכלים על היתרונות שהצגנו, אין ספק שעצם העובדה שאנחנו יכולים להתקין אותה בקלות, גם בלי שיש לנו ידע טכני רב, תוך שימוש במקום אחסון מינימלי, הופכים את הסוכה הטלקופסית לסוכה איכותית ובטיחותית, ומשתלמת יותר לאלו מכם שלא רוצים להשתמש בכלי עבודה או אפילו לאלו שגודל האורחים שלהם משתנה.

בנוסף, מאחר ואנחנו יכולים להיות הרבה יותר גמישים ביחס למידות של הסוכה. אנחנו יכולים להגדיל ולצמצם. אנחנו לא צריכים להגביל את עצמנו בשטח. זה יכול לפתור לנו לא מעט בעיות, בין אם בכמות האורחים שנוכל לארח בסוכה ובין אם זה בסוג וכמות הריהוט שנוכל לאכלס במקום.

סוכה טלסקופית – סוכה ניידת לכל מקום

הטענה הרווחת היא, שסוכה צריך לבנות בסוכות. זה המנהג - והוא חל גם על סוכה טלסקופית. אך עם סוכה טלסקופית אותה תוכלו לבנות אותה מתי שאתם רוצים ואיפה שאתם רוצים, קשה מאוד שלא להציב אותה בכל פעם שתצאו לטיול, גם בלי קשר לסוכות.

באיחולי חג שמח, קל, נוח, טלסקופי ומודולארי.

סוכות הדר.

 

 

 

מאמרים מומלצים

סוכות הדר
תקנון השימוש באתר סוכות הדר

אתר סוכות הדר (להלן- "האתר") המצוי בבעלות חברת "א.א הדר גרופ בע"מ" ח.פ. 516024841 להלן- "החברה") משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים ושירותים על-ידי ציבור הגולשים בישראל. השימוש באתר כפוף ומותנה בהסכמת המשתמשים לאמור בתקנון זה.סוכה טלסקופית - היתרונות הגדולים!
סוכה טלסקופית - היתרונות הגדולים!

כשהחופש הגדול מסתיים וחודש ספטמבר מתחיל, פתאום מרחפת בחלל האוויר תחושה מסוימת של ציפייה. חגי תשרי בפתח, כולנו הולכים לקראת תקופה של חגיגיות ושמחה, אבל יש כמה משפחות שבכל זאת מביעות דאגה ושואלות בחשש מה יהיה על הסוכה שיצטרכו לבנות השנה?


היום מגוון הסוכות הוא עצום וכמעט כל אחד יכול למצוא את שחפצה נפשו, אבל יש חברה אחת שנמצאת מעל כולן: סוכות הדר.


 סוכה טלסקופית- את חג סוכות 2020 תוכלו לחגוג בכל מקום!
סוכה טלסקופית - את חג סוכות 2020 תוכלו לחגוג בכל מקום!

הכירו, סוכה טלסקופית- את חג סוכות 2020 תוכלו לחגוג בכל מקום!שלח לחבר

שלח
ההודעה לחבר נשלחה בהצלחה