אודות סוכות הדר הלכות סוכה כשרה שאלות נפוצות לסוכות לנצח אחריות לסוכה המלצות לרכישת סוכות הדר מאמרים על קניית סוכה וסכך לנצח סוכות לעסקים משלוחים לסוכות לנצח ולסכך לסוכה הגדלת סוכה לנצח קטלוג סוכות הדר עמוד מחירון סוכות המלא

מאמרים נוספים

השוואה בין סוכות נחלים סוכות ירושלים וסוכות הדר
כתבה על סוכות נחלים, סוכות ירושלים, וסוכות הדר בעיתון מקור ראשון
מדריך וסקירה איך בונים סוכת נחלים או סוכת ירושלים או סוכת הדר
מדריך איך בונים סוכה לנצח של סוכות נחלים, סוכות ירושלים או של סוכות הדר
סוכות במחיר מבצע
המחאה החברתית גרסת הסוכות - סוכה במחיר מנצח
סוכה יפה ומעוצבת
10 עצות לעיצוב סוכה לנצח
סוכת כשרה
מצות סוכה, זמן בנייתה ואופן בנייתה
סכך לסוכה
דיני סכך לסוכה
בד לסוכה
דיני בד לסוכה / דפנות הסוכה
סוכות בירושלים
סוכות נחלים, סוכות ירושלים ואחרות – מהי בעצם סוכה כשרה?
סוכה כשרה
סוכה כשרה - לקט דינים השייכים לכשרות הסוכה
כשרות לסוכה
כשרות הסוכה - לקט דינים במצות ישיבה בסוכה
סוכה לנצח
סוכה לנצח
סוכות בירושלים
סוכות בירושלים
סוכות למכירה בזול
סוכות למכירה בזול
סכך לסוכה
סכך לסוכה
סוכות הדר
תקנון השימוש באתר סוכות הדר
תחרות הסוכה היפה
תחרות הסוכה היפה
קניית סוכה
קניית סוכה
קניית סוכה
הצ׳קליסט - כל מה שצריך לדעת לפני קניית סוכה
סוכה למכירה
חג סוכות 2020 כבר כאן - האם יש לכם סוכה לחג
סוכה במבצע
כיצד נוכל למצוא סוכות איכותיות במחירים אטרקטיביים ולמה כדאי לשים לב
סוכה למכירה
סוכות למכירה
סוכה טלסקופית - היתרונות הגדולים!
סוכה טלסקופית - היתרונות הגדולים!
סוכה טלסקופית – מדוע משתלם לקנות סוכה כזו לחג
סוכה טלסקופית - מדוע משתלם לקנות סוכה כזו לחג
סוכה טלסקופית- את חג סוכות 2020 תוכלו לחגוג בכל מקום!
סוכה טלסקופית - את חג סוכות 2020 תוכלו לחגוג בכל מקום!
בדים לסוכה

בדים לסוכה ופריטים חשובים נוספים

מאת: סוכות הדר קטגוריה: בד לסוכה 06.2016

הסוכות שחברתנו מייצרת ומשווקת מוצעות לקהל הישראלי במחירים הזולים ביותר בשוק, ומאידך נחשבות לאיכותיות ביותר ועומדות בכל דרישות הכשרות עם אישורים מגופים בולטים וידועים. בד המצנח שמשמש כדפנות הסוכה הינו חזק מאוד, אוורירי וניתן לכיבוס, כאשר קיימים בו שלושה או ארבעה חלונות, דלת אחת או שתיים, ואת הדלת גם ניתן גם להסיר בעת הצורך.

 

דפנות, מסגרת ולבוד

בנוסף לקבלת בדים לסוכה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, רוכשי סוכה מחוזקת נהנים מתוספת של מסגרת באמצע הדפנות אשר משמשת לחיזוק. יחד עם זאת, גם סוכה ללא מסגרת נוספת הינה עמידה, חזקה ויציבה, ולמעשה כאשר קונים אותה היא מגיעה כבר עם הכנה עבור המסגרת האמצעית. מעבר לכך, כל אחת מהסוכות מגיעה עם ערכה של ארבע רצועות לבוד ללא עלות נוספת, והן שיוצרות את הדפנות בהתאם להלכה. מדובר בלבוד שעשוי מרצועות חזקות שאותן ניתן להרכיב באופן אסטטי ונוח, והן מחזקות את המסגרת ותורמות ליציבותה. בנוסף, כדי שהסוכה אכן תהיה כשרה צריך להשחיל את ארבעת הרצועות אל ארבעת הריתוכים שבעמודי הגובה, וחשוב לציין כי ההפרשים שבין הריתוכים הינם מיוחדים ומדויקים על פי דרישות הכשרות החמורות ביותר. ובאשר לסוכה המחוזקת, כפי שאמרנו אין הכרח לרכשה כבר בקנייה הראשונה, אך היא בהחלט מומלצת אם אתם מקימים את הסוכה במקום שיש בו רוח חזקה, ומעבר לכך קיים הידור מצווה במסגרות מחוזקות.

 

שני סוגים של סכך לסוכה

אנו מציעים שני סוגים עיקריים של סכך לסוכה. הראשון הוא סכך כשר ואיכותי העשוי מקני סוף שלמים ומלאים השורים בחוט 100% טבעי המופק מצמח יוטה. מדובר בסכך עמיד לאורך שנים המוצע על ידינו במחיר נוח לכל כיס ומגיע עם תיק נשיאה לאחסון ושמירה. כמו כן, הסכך עבר חיטוי ואידוי כפול נגד מזיקים וחרקים, קיבל את אישורו של משרד החקלאות, והינו כשר מלכתחילה. לבסוף, הוא מצטיין גם בצפיפות גבוהה המקנה הצללה נאותה ליושבי הסוכה. סוג הסכך השני שאנו משווקים הינו סכך מהדרין סוכות העשוי גם הוא מקני סוף וקשור בעבודת יד עם צמח ההרפייה. בדומה לסוג הראשון גם הוא עמיד מאוד, מגיע עם תיק נשיאה, עבר טיפולים קפדניים נגד מזיקים, אינו עלול לקבל עובש או להתליע, מספק הצללה מצוינת, וכשר למהדרין בהשגחה של בד"צ אגודת ישראל.

 

למידע נוסף על בד לסוכה, סככים, קישוטים ומסגרות, פנו אל סוכות הדר בטלפון 072-2133333. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהזמנת סוכה המתאימה לצרכיכם ודרישותיכם.

בד לסוכהמאמרים מומלצים

בד לסוכה
דיני בד לסוכה / דפנות הסוכה
שאלה: מהו מספר הדפנות (מחיצות) שצריכות להיות בסוכה?
תשובה: הסוכה צריך שיהיו לה 3 דפנות, 2 דפנות צריכות להיות מלאות, ודופן שלישית מספיק שתהיה באורך של 7 טפחים, שהם 56 ס"מ לשיטה המקילה ו70 ס"מ לשיטה המחמירה (עיין שלחן ערוך סימן תר"ל סעיפים ב'-ה', שם מבואר שלפעמים די אף בפחות מזה. ומ"מ כבר כתב הרמ"א שנהגו לעשות מחיצות שלימות כי אין הכל בקיאים בדין המחיצות). ויש להקפיד שלפחות 2 מחיצות יהיו מחוברות אחת לשניה בקרן, או לכל הפחות שלא יהיה ביניהם שיעור של 3 טפחים ריוח, שהם 24 ס"מ (רמ"א שם ס"ה, משנה ברורה ס"ק כ"ה, ביאור הלכה ד"ה 'כי המחיצות צריכות להיות מחוברים').
סוכה במבצע
כיצד נוכל למצוא סוכות איכותיות במחירים אטרקטיביים ולמה כדאי לשים לב

החלטתם לקנות סוכה. מכיוון שאתם רוצה לארח הפעם, בעלך או אחד המתבגרים שלכם החליטו לישון בסוכה, אתה רוצה להשוויץ בכישרון שלך בעיצוב ובקישוט, או מסיבה אחרת.שלח לחבר

שלח
ההודעה לחבר נשלחה בהצלחה